Danışma

DANIŞMA TÜRLERİ VE ÜCRET

MAİL İLE DANIŞMA 50 TL DİR.

Mail ile danışmalarda sadece bir adet kısa soru için danışma ücretimiz 50 TL dir. Sorunuzun uzunluğuna ve kapsamına göre ücretlendirmeyi avukatlarımız yapacaktır.  .Telefona nazaran mail ile danışmada daha çok verim alabilirsiniz.

Kimi zaman iş yoğunluğundan, kimi zaman ise sorduğunuz sorunun çalışma alanımıza girmemesinden ya da sorunuzun ve cevabını kapsamlı olmasından veya diğer herhangi bir sebepten dolayı maillerinize cevap veremeyebiliriz.Bu nedenle öncelikle sorunuzu yazıp tarafımızdan onay aldıktan ve cevaplayacağımız belirtildikten sonra  ücreti yatırınız. 

Boşanma ve tanıma – tenfiz davaları ile ilgili her soruya cevap vermeye özen göstermekteyiz. Bu nedenle belki ulaşmamıştır ya da bir şekilde gözden kaçmıştır diye mailinizi tekrar gönderebilirsiniz ancak lütfen cevap alamadığınız mailler nedeni ile telefon etmeyiniz.

Danışana verilen bilgilerin maddi bir kaygı gütmediğini de düşünerek, aramalarınızı, mümkün olduğunca 12 – 18 arası yapmaya, çok uzatmamaya özen gösterin.

Telefonda kısa bir sürede size verilebilecek olan bilgiler neyse onunla yetinmeniz gerekmektedir.

Aynı konuda sık sık aramayın.

BÜRODA SÖZLÜ DANIŞMA Ücretlidir Hafta sonu büromuz kural olarak kapalıdır. Ancak istisnai olarak hafta sonuna da randevu verilebilmektedir.

Genellikle 12 – 18 saatleri arasında randevu verilmektedir. Başkalarının randevuları ile çakışmaması ve dolayısıyla boşuna gelmiş olmamak ya da beklememek için randevu saatinizie sadık kalınız.

Büroya gelmeden önce mutlaka telefonda ya da maille konu kısaca izah edilmeli ve bir randevu alınmalıdır. Size yardımcı olamayacağımız bir konu ise telefon ettiğinizde ya da mail attığınızda boşuna ücret ödemenizin ve zaman ayırmanızın önüne geçmiş olursunuz.

Randevusuz görüşme yapma imkanı yoktur.

Ücret, danışma başlamadan peşin ödenir. Ücret, verilen randevunun ücretidir. Danışmanın süresine göre ya da alınan bilginin danışanca önemli görülüp görülmemesine göre alınan bir ücret değildir.Hafta içi sözlü danışma ücreti 350-TL dir.

YAZILI DANIŞMA ÜCRETLİDİR. Bu danışma türü, genellikle mevcut bir dava dosyasının ya da elde var olan bilgi ve belgelerin incelenmesi halinde ve isteğe göre görüşün yazılı bildirilmesinin istenmesi halinde söz konusu olur.Ücrete tabidir. Asgari ücret 700-TL olup, çeşitli etkenlere göre ücret değişmektedir.